Trenerzy

Agata Ryll

  • studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu,
  • wielokrotna Mistrzyni Polski w Taekwondo Olimpijskim,
  • reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy w Taekwondo Olimpijskim,
  • członkini kadry Polski.

Andrzej Bartosiewicz

  • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
  • trener II klasy taekwondo olimpijskiego
  • wielokrotny Mistrz Polski w taekwondo olimpijskim
  • reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata w taekwondo olimpijskim
  • członek Kadry Olimpijskiej Sydney 2000
  • trener narodowych kadr Polski
  • coach sportowy

Karolina Mośko

  • instruktor Taekwondo Olimpijskiego,
  • członkini kadry Polski Taekwondo Olimpijskiego,
  • wielokrotna mistrzyni Mistrzostw Polski w Taekwondo Olimpijskim,
  • wielokrotna reprezentantka kadry Polski na mistrzostwach Europy i Świata w Taekwondo Olimpijskim
  • zdobywczyni Pucharu Świata w Kickboxingu w Dublinie w 2015 roku
  • zdobywczyni Pucharu Europy w Kickboxingu w Oslo w 2016 roku
  • instruktor siłowni,
  • trener personalny.

Karol Włodarczak

  • absolwent Akademii Wychowania Fizycznego,
  • instruktor Taekwondo Olimpijskiego,
  • wielokrotny Mistrz Polski Taekwondo Olimpijskiego,
  • członek kadry Polski Taekwondo Olimpijskiego

Marcin Anikiej

  • absolwent Akademii Wychowania Fizycznego,
  • instruktor Taekwondo Olimpijskiego,
  • instruktor trickboard,
  • wielokrotny Mistrz Polski Taekwondo Olimpijskiego,
  • reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i świata.
  • Wicemistrz Świata Juniorów - Meksyk,
  • uczestnik Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich - Singapur.

Treningi

ul. Piękna 37

Kontakt: tel. 501 038 779

Godziny treningów:

Dzień Godziny
Poniedziałek -
Wtorek 16:00-17:00
Środa -
Czwartek 16:00-17:00
Piątek -
Dzień Godziny
Poniedziałek 18:00-19:30
Wtorek -
Środa 18:00-19:30
Czwartek -
Piątek 18:00-19:30
Dzień Godziny
Poniedziałek 17:00-18:00
Wtorek -
Środa 17:00-18:00
Czwartek -
Piątek 17:00-18:00
Dzień Godziny
Poniedziałek 19:00-20:30
Wtorek 17:00-19:00
Środa 19:00-20:30
Czwartek 17:00-19:00
Piątek 18:00-19:30
Dzień Godziny
Poniedziałek -
Wtorek 19:00-20:30
Środa -
Czwartek 19:00-20:30
Piątek -
Sobota Treningi biegowe

ul. Hangarowa 14

Kontakt: tel. 502 546 929

Godziny treningów:

Dzień Godziny
Poniedziałek -
Wtorek 16.30-17.30
Środa -
Czwartek 16.30-17.30
Piątek -
Dzień Godziny
Poniedziałek -
Wtorek 17.30-18.30
Środa -
Czwartek 17.30-18.30
Piątek -

Napachanie

Kontakt: tel. 769 135 884

Godziny treningów:

Dzień Godziny
Poniedziałek 16:00-17:00
Wtorek -
Środa 16:00-17:00
Czwartek -
Piątek -
Dzień Godziny
Poniedziałek 17:00-18:00
Wtorek -
Środa 17:00-18:00
Czwartek -
Piątek 17:00-18:30

Mrowino

Kontakt: tel. 769 135 884

Godziny treningów:

Dzień Godziny
Poniedziałek 17:30-18:30
Wtorek -
Środa 17:30-18:30
Czwartek -
Piątek -
Dzień Godziny
Poniedziałek 18:30-19:30
Wtorek -
Środa 18:30-19:30
Czwartek -
Piątek - Napachanie 17:00-18:30
Dzień Godziny
Poniedziałek 19:45-20:45
Wtorek -
Środa -
Czwartek - Rokietnica 19:00-20:00
Piątek -

Rokietnica

Kontakt: tel. 769 135 884

Godziny treningów:

Dzień Godziny
Poniedziałek -
Wtorek 17:00-18:00
Środa -
Czwartek 18:00-19:00
Piątek -
Dzień Godziny
Poniedziałek - Mrowino 19:45-20:45
Wtorek -
Środa -
Czwartek 19:00-20:00
Piątek -

Smochowice

Kontakt: tel. 769 135 884

Godziny treningów:

Dzień Godziny
Poniedziałek -
Wtorek -
Środa -
Czwartek -
Piątek -
Dzień Godziny
Poniedziałek -
Wtorek -
Środa -
Czwartek -
Piątek -
Dzień Godziny
Poniedziałek -
Wtorek -
Środa -
Czwartek -
Piątek -